Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wandale w Sosnowcu. Nagrały ich kamery monitoringu [WIDEO]

Autor: w dniu 2024-03-01

Akty wandalizmu zdarzają się w wielu, śląskich miastach. Nie ma przyzwolenia na takie działania ze strony społeczeństwa. Nie dziwi zatem fakt, że w mediach społecznościowych pojawił się film ukazujący sprawców z prośbą o pomoc w ich identyfikacji. Z apelem zwrócił się prezydent Arkadiusz Chęciński.
W mediach społecznościowych pojawiają się fotografie i filmy ukazujące sprawców wykroczeń. Nie inaczej jest w tym przypadku. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński opublikował materiał, na którym widać dwóch mężczyzn, którzy mają za cudzą własność. Uchwyciły ich kamery w różnych częściach miasta.
"Mistrzowie zbrodni z kijem do baseballa. Daję Wam tydzień! Najpierw "zakapturzeni" kijem rozbili pleksi w przejściu podziemnym przy Parku Sieleckim, wyżyli się na przejściu podziemnym (dobrze, że zadaszenie jest wytrzymałe…), po czym wsiedli do autobusu i ukazali swoje "oblicze". Mistrzowie, daję Wam tydzień na dobrowolne zgłoszenie się do nas i jakoś tę sprawę naprawimy. W innym wypadku nagranie już bez zamazanych twarzy, wyląduje w Policja Śląska. Was proszę o pomoc. Udostępnijcie lub skomentujcie, aby zwiększyć zasięg tego wideo" – zwraca się do internautów prezydent Chęciński: