Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wejściówki na Śląski Festiwal Nauki KATOWICE już dostępne

Autor: w dniu 2023-10-19

Siódma edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE coraz bliżej. Chętni mogą dokonywać już rejestracji i pobrać indywidualną, bezpłatną wejściówkę.

Indywidualna wejściówka obowiązuje na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 9–11 grudnia (wejście na teren Festiwalu). Umożliwia swobodne poruszanie się w przestrzeni festiwalowej oraz uczestnictwo w aktywnościach nieobjętych dodatkową rejestracją. Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a dostęp do większości aktywności jest nieograniczony.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE coraz bliżej. Co zyskuje się dzięki rejestracji?

Dzięki rejestracji na ŚFN i pobraniu wejściówki będzie można otrzymywać informacje praktyczne oraz o programie Festiwalu. Zarejestrowane osoby dostaną wcześniejsze powiadomienie o uruchomieniu rejestracji na wydarzenia specjalne, które z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc będą wymagały dodatkowej rejestracji. Chętni będą mogli także otrzymać informację o możliwości pobrania biletów uprawniających do bezpłatnego przyjazdu na ŚFN komunikacją GZM.

7. Śląski Festiwal Nauki Katowice coraz bliżej

UWAGA! Indywidualna bezpłatna wejściówka nie dotyczy wejścia na KATOPOLIS, czyli widowisko otwarcia obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 – wydarzenie będzie oddzielnie biletowane. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rozwój edukacji. O sprzedaży biletów poinformujemy w najbliższym czasie.

Aby pobrać wejściówkę na 7. ŚFN, należy zarejestrować się przez formularzhttps://7sfn.systemcoffee.pl/

Po ogłoszeniu programu 7. ŚFN w planach jest uruchomienie kolejnych rejestracji:

  •  Rejestracja na wybrane aktywności – niektóre wykłady, warsztaty oraz wydarzenia specjalne wymagają wprowadzenia limitu z uwagi na ograniczone miejsce, dlatego będzie na nie prowadzona oddzielna rejestracja. UWAGA! Konieczne będzie wówczas osobne zarejestrowanie się na udział w ŚFN (wejście na teren festiwalu z wykorzystaniem wejściówki), a następnie rejestracja na udział w aktywnościach (tych, które tego wymagają). Organizatorzy będą informować o szczegółowym terminie uruchomienia rejestracji.
  •  Zapisy dla szkół – grupowe bezpłatne wejściówki na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na poniedziałek 11 grudnia (wejście na teren Festiwalu dla grup zorganizowanych). Organizatorzy zapowiedzą też program przeznaczony dla szkół, który dedykowany jest przede wszystkim nauczycielom i uczniom. W przypadku grup zorganizowanych rejestracja jest konieczna, ponieważ osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia chcą zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Należy pamiętać, że rejestracja dla grup umożliwia wejście na teren wydarzenia i korzystanie z aktywności niewymagających rejestracji. Dla wybranych aktywności, takich jak warsztaty, wykłady i wydarzenia specjalne w zamkniętych salach, konieczna jest dodatkowa rejestracja. Szczegóły mają być podane niebawem.

7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE oraz weekend otwarcia Europejskiego Miasta Nauki 2024 odbędą się w dniach 9–11 grudnia 2023.