Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Weszli do domu, bili lokatora i zabrali mu telewizor

Autor: w dniu 2023-01-05

Pierwszy dzień nowego roku nie był szczęśliwy dla mieszkańca Bierunia. Wizytę złożyło mu trzech mężczyzn, którzy go bili, aby następnie zabrać telewizor.

Do zdarzenia doszło na terenie Bierunia w niedzielny poranek. Napastnicy wtargnęli do jednego z domów i zaatakowali mieszkającego tam mężczyznę. Bili go i grozili śmiercią, po czym zabrali telewizor. Zaatakowany został też inny lokator tej nieruchomości, który przebywał w niej podczas zdarzenia.

 

Bili lokatora i zabrali mu telewizor. Sprawcy zatrzymani

O zdarzeniu zostali powiadomieni bieruńscy policjanci, którzy ustalili tożsamość napastników. Dwóch z nich zatrzymali tego samego dnia – zaledwie kilka godzin od zdarzenia. Trzeci został zatrzymany w poniedziałek rano. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Bierunia w wieku 26, 37 i 47 lat.

Z uwagi na dobro śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Tychach nie mogliśmy poznać szczegółów zdarzenia, jednak wiadomo, że mężczyznom, którzy na trzy miesiące trafili do aresztu, postawiono już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd, a za kratkami mogą spędzić nawet 12 lat.

Źródło: KPP Bieruń