Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Widziałeś tych mężczyzn? To oszuści, których szuka policja

Autor: w dniu 2023-03-09

Mężczyźni widoczni na fotografii oszukali starszą kobietę, informując ją o chorobie członka jej rodziny. Powiedzieli jej, że musi im przekazać pieniądze na drogie lekarstwo.

Policjanci z Gliwic poszukują sprawców, którzy 22 lutego oszukali starszą kobietę. Nieznani sprawcy wprowadzili pokrzywdzoną w błąd, informując o chorobie członka jej rodziny i konieczności przekazania znacznej sumy pieniędzy na niezbędne lekarstwo.

Oszuści poszukiwani przez policję

Policjanci zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn, wytypowanych jako podejrzanych w tej sprawie. Niestety, ich tożsamości do tej pory nie ustalono. Mundurowi proszą o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z publikowanego zdjęcia, o przekazanie swoich podejrzeń prowadzącym postępowanie.

Z policjantami można skontaktować się osobiście lub telefonicznie z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 47 8592 385 lub z najbliższą jednostką Policji. Innym narzędziem do komunikacji jest anonimowa skrzynka mailowa – "Powiadom nas".

Źródło: KMP Gliwice