Teraz gramy:

Title

Artist
Background

"Dreamnight at the Zoo" to charytatywna akcja skierowana do dzieci niepełnosprawnych i chorych przewlekle oraz ich rodzin. Ma na celu zapewnienie niezapomnianych chwil radości i rozrywki dla tych, którzy codziennie muszą stawiać czoła trudnościom związanym z niepełnosprawnościami.

Idea akcji "Dream Night at the Zoo" wywodzi się z Holandii z lat 90 -tych. Z biegiem lat coraz liczniejsza rzesza europejskich ogrodów zoologicznych zaczęła bezpłatnie gościć chore dzieci i ich rodziny.

Dream Night 2024 w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym

W piątek, 14 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym – Dream Night 2024. To niezwykłe wydarzenie, będące nie tylko festynem charytatywnym, ale także wieczorem marzeń dla niepełnosprawnych dzieci, ich rodzin oraz opiekunów. Wydarzenie jest skierowane głównie do organizacji, takich jak fundacje pomocy chorym, stowarzyszenia, domy opieki i hospicja, które organizują wycieczki do zoo dla swoich podopiecznych, umożliwiając im udział w Dream Night 2024.

 

 

Wstęp dla dzieci, ich bliskich i opiekunów będzie bezpłatny. Chorzowski Ogród Zoologiczny otworzy swoje bramy wyłącznie dla uczestników Dream Night 2024. Podczas tego wieczoru goście specjalni będą mieli szansę zwiedzić zoo w zupełnie inny sposób niż zwykle, w magicznym świetle wieczornego zachodu słońca.

W programie wieczoru przewidziane są liczne atrakcje i zabawy, a wszyscy goście będą mogli skorzystać z poczęstunku, który dostarczy dodatkowej radości podczas tego wyjątkowego wieczoru. To nie tylko okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu, ale także szansa na budowanie pozytywnych wspomnień i doświadczeń.

Radio Piekary jest patronem medialnym Dream Night 2024