Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Uciekał przed policją. Jazdę zakończył, uderzając w koparkę

Autor: w dniu 2024-06-13

Policjanci z Zespołu Wywiadowców i Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zabrzańskiej komendy zatrzymali 32-latka, który przywłaszczył wynajęty sprzęt do nagłośnienia i chciał sprzedać go na portalu ogłoszeniowym. W trakcie zatrzymania próbował uciekać, a pościg zakończył się, gdy podejrzany uderzył swoim samochodem w zaparkowaną koparkę. Teraz odpowie za oszustwo oraz ucieczkę przed policjantami.

W niedzielę po pościgu, który zakończył się na ulicy Kossaka, Policjanci z Zespołu Wywiadowców i Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zabrzańskiej komendy zatrzymali 32-latka. Zatrzymany 32-latek w Katowicach wynajął głośnik o wartości 4700 złotych, po czym kilka godzin później wystawił go na sprzedaż na portalu ogłoszeniowym.

Tę sytuację zauważył właściciel wynajętego sprzętu i powiadomił o niej policjantów. Ci ustalili, zatrzymali mężczyznę i odzyskali wyłudzony głośnik.

Jak się okazało, 32-latek był osobą poszukiwaną i w przeszłości notowaną za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz odpowie za oszustwo oraz ucieczkę przed policjantami, za co grozi mu do 8 lat wiezienia.

Fot. KMP Zabrze

Źródło: KMP Zabrze