Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wielkanocne warsztaty z malowania giga-pisanek w Libero Katowice

Autor: w dniu 2023-04-03

Giga-pisanki czekają na malowanie. Chętni będą mogli dać upust swojej pasji artystycznej, uczestnicząc w bezpłatnych zajęciach.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w galerii Libero w Katowicach pojawiły się giga-pisanki o wysokości ponad 2 metrów, które każdy będzie mógł dowolnie udekorować. Galeria organizuje bezpłatne, artystyczne warsztaty i zaprasza całe rodziny na wspólne ozdabianie świątecznych jajek. Zajęcia potrwają przez cały tydzień, do soboty 8 kwietnia.

Giga-pisanki można malować w Libero

Żółte, zielone, w kropki, a może w paski? To, jak pomalowane zostaną giga-pisanki w Libero Katowice w ramach wielkanocnych warsztatów zależy tylko od wyobraźni mieszkańców. A przestrzeni do malowania jest całkiem sporo, bo w galerii pojawiły się aż 4 wyjątkowe, świąteczne jajka – dwa o wysokości 2,2 m oraz dwa mniejsze – po 1,2 m.

– Wielkanocne warsztaty w Libero to wyjątkowa okazja do rodzinnej i przede wszystkim kreatywnej zabawy. Dekorowanie pisanek to z kolei jedna z najpiękniejszych tradycji związanych z Wielkanocą, którą uwielbiają najmłodsi, dlatego w Libero postanowiliśmy dać im niemal nieograniczoną przestrzeń do malowania. Zapraszamy wszystkich chętnych, małych i dużych, do wzięcia udziału w zajęciach pod czujnym okiem animatorówmówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Na miejscu na uczestników czekają kolorowe farby, pędzle i mnóstwo świetnej zabawy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych animatorów. Warsztaty odbywają się przez cały tydzień, do soboty 8 kwietnia, w godzinach od 12:00 do 20:00 na poziomie 0, na scenie Libero – między lokalami New Yorker i eObuwie.pl.

Pisankowy konkurs dla wszystkich

Na odwiedzających Libero czeka również konkurs z fantastycznymi nagrodami. Zasady są bardzo proste, a do wygrania jest 5 kompletów City Life z PLAYMOBIL o wartości 150 zł każdy oraz nagrody pocieszenia dla 20 osób o wartości 35 zł. Wystarczy przyjść do Libero i zrobić sobie lub swoim bliskim kreatywne zdjęcie z giga-pisanką. Następnie należy opublikować je w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook Libero Katowice i dodać hashtag #liberokatowice. Konkurs trwa od poniedziałku 3 kwietnia do soboty 8 kwietnia do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 12 kwietnia. Regulamin konkursu dostępny jest na profilu FB Libero Katowice.

Źródło: materiały prasowe