Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wizzair uruchomił linię z Katowice Airport do Brukseli

Autor: w dniu 2023-12-15

Niskokosztowa linia lotnicza Wizzair uruchomiła kolejny kierunek z Katowice Airport. Teraz można ze śląskiego portu lotniczego polecieć do Brukseli. Z Katowice Airport można się dostać do lotniska Bruksela-Charleroi South.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uruchomić dziś połączenia z Katowic do Charleroi, tworząc dla podróżnych jeszcze więcej możliwości, dzięki którym będą mogli odkrywać bogactwo kulturowe Brukseli. Wraz z nadejściem sezonu zimowego zachęcamy pasażerów, do skorzystania z okazji, aby odkryć świąteczny urok jarmarków bożonarodzeniowych i cieszyć się serdeczną gościnnością Brukseli – mówi Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air

Cieszę się, że dzięki linii lotniczej Wizz Air, ponownie można polecieć z Katowice Airport do Brukseli-Charleroi. Od wielu lat ściśle współpracujemy z linią Wizz Air, czego efektem jest rozwój siatki połączeń tego przewoźnika z katowickiego lotniska. Trasa do Charleroi to ważne ułatwienie dla szerokiego grona mieszkańców województwa śląskiego, którzy pracują w Belgii, m.in. w instytucjach Unii Europejskiej. Jestem przekonany, że kierunek spotka się z dużym zainteresowaniem – dodaje Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

Foto i źródło: Katowice Airport