Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Włamywacz ukradł biżuterię. Policja wpadła na jego trop

Autor: w dniu 2023-05-23

Mieszkaniec Rudy Śląskiej okazał się złodziejem. Policjanci odnaleźli liczne dowody jego winy, wobec czego nie był w stanie zaprzeczyć poczynionym ustaleniom. 

Policjanci z Rudy Śląskiej zostali powiadomieni o włamaniu do mieszkania i kradzieży biżuterii wartej ponad 1700 złotych. Pojechali na miejsce zgłoszenia, by poznać szczegóły zdarzenia.

Włamywacz ukradł biżuterię

Okradziony spotkał się ze śledczymi. W trakcie rozmowy z nimi wspomniał o swoich przypuszczeniach co do sprawcy, ale nie było wówczas żadnych dowodów jego winy. Mimo wszystko znajomy okradzionego mężczyzny został "wzięty pod lupę" i zaczęto łączyć wszystkie dane. Odwiedzono kilka lombardów, połączono w całość kilka informacji i przeszukano mieszkanie 37-letniego rudzianina. Przyniosło to spodziewane efekty. Udało się odzyskać część skradzionej biżuterii, a także niewielkie ilości narkotyków. Wobec tego wszystkiego 37-latek przyznał się do włamania. Teraz zadaniem detektywów będzie odzyskanie reszty rodzinnych kosztowności.

Tymczasem miłośnik cudzej własności usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, a wkrótce po dokładnych badaniach laboratoryjnych zostaną mu przedstawione kolejne zarzuty, tym razem narkotykowe.