Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Autor: w dniu 2023-03-10

Policjanci skontrolowali w Zabrzu kierowcę osobówki, który miał przy sobie nielegalny bagaż. Zresztą nie powinien w ogóle prowadzić. 

40-latek wpadł w ręce policjantów z zabrzańskiej drogówki podczas kontroli. Stróże prawa zabezpieczyli przy nim narkotyki. Miał je nie tylko w aucie, ale także w organizmie.

Wpadł z narkotykami podczas kontroli

W środę po godzinie 9.00 na ulicy Wolności w Zabrzu policjanci tamtejszej drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki Peugeot. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec Zabrza. Okazało się, że miał przy sobie amfetaminę. Ponadto kierował pojazdem, będąc pod jej wpływem, co potwierdziło wstępne badanie wykonane narkotesterem. W tej sytuacji pobrana została krew do badań. 40-letni mieszkaniec Zabrza będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających i kierowanie pojazdem pod ich wpływem. W przeszłości mężczyzna był już karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Źródło: KMP Zabrze