Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na A4 w Katowicach. Policja apeluje do kierowców

Autor: w dniu 2024-04-30

Śmiertelny wypadek w Katowicach. Na wysokości Trzech Stawów, czyli fragmencie autostrady A4, motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Kierujacy jednośladem zginął na miejscu.

W związku z tragicznym w skutkach zdarzeniem drogowym zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa. Zablokowane są 3 pasy ruchu na autostradzie A4 w Katowicach na wysokości CH 3 Stawy w kierunku Krakowa po zdarzeniu drogowym ze skutkiem śmiertelnym.

Wypadek na A4 w Katowicach. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia

Policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności zderzenia motocyklisty i osobowego citroena, w którym, w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 46-letni motocyklista – mieszkaniec Mysłowic. Ruch odbywa sie pasem awaryjnym oraz pasem zjazdowym na DK86.

To drugi dziś śmiertelny wypadek w województwie śląskim. Kilka godzin wcześniej w Będzinie, ruszająca śmierciarka potrąciła 76-latkę. Jak wstępnie ustaliła policja starsza kobieta przechodziła przed maską i ruszający scanią kierowca jej nie zauważył.

Ruch na drogach duży, bo rozpoczął się najdłuższy w roku weekend. Wiele osób wyjeżdża na wypoczynek, dlatego policja apeluje o ostrożną jazdę.