Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na DK11. Nie żyje jedna osoba

Autor: w dniu 2023-11-22

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Koty w powiecie tarnogórskim. Służby informują, że wskutek zderzenia dwóch pojazdów zginęła jedna osoba. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi.

Do zdarzenia drogowego ze skutkiem śmiertelnym doszło na 554 kilometrze DK11 między Tworogiem a Pustą Kuźnicą doszło do wypadku drogowego. Na pasie w kierunku Lublińca samochód osobowy zderzył się czołowo z autem ciężarowym.

Jak przekazał nam sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji, osobowy Ford kierowany przez 48-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego jadący w kierunku Lublińca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Volvo z naczepą, prowadzonym przez 26-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.

Nie żyje jedna osoba – to kierujący autem osobowym. W miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem prokuratora a droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin. Wyznaczony został objazd przez Krupski Młyn.