Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na DW 919. Zginęły dwie osoby

Autor: w dniu 2024-04-21

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś rano na DW 919 w powiecie gliwickim. W zdarzeniu zginęła kobieta i jej 11-letnie dziecko. Na miejscu niezbędne działania prowadzone są przez policjantów pod nadzorem prokuratora.
Do wypadku śmiertelnego doszło dziś po 10.00 na ulicy Raciborskiej w miejscowości Bargłówka w powiecie gliwickim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem na łuku drogi utraciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka jeepem. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęły dwie osoby: 38-letnia kierująca fordem i jej 11-letnia córka. W fordzie, jak poinformował podczas rozmowy z TVN24 oficer prasowy gliwickiej policji Marek Słomski, podróżowały jeszcze dwie osoby – dzieci w wieku około 8 i 9 lat. Zostały zabrane do szpitala. Drugim pojazdem biorącym udział w wypadku podróżowały dwie osoby, także potrzebowały pomocy medyków.
Na miejscu pracują służby. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia.