Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek radiowozu w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-08-01

Wypadek z udziałem radiowozu w Piekarach Śląskich. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala. Do zdarzenia doszło dzisiaj po 15:30 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i generała Stanisława Maczka.

Dwóch funkcjonariuszy piekarskiej drogówki trafiło do szpitala po tym, jak radiowóz, którym jechali, zderzył się z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło dzisiaj w Piekarach Śląskich na skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II z Generała Stanisława Maczka o godzinie 15.35. W zderzeniu uczestniczył radiowóz oraz samochód osobowy, którymi łącznie podróżowały trzy osoby.

W chwili przyjazdu zastępów straży pożarnej wszystkie osoby przebywały poza samochodami. Ze względu jednak na obrażenia oraz pogłębienie diagnostyki medycznej obydwaj policjanci zostali przewiezieni przez zespoły ratownictwa medycznego do piekarskich szpitali. Kierowca podróżujący samochodem biorącym udział nie został ranny – informuje piekarska Straż Pożarna.

Ruch drogowy na ulicy Generała Stanisław Maczka jest całkowicie wstrzymany na czas prowadzonych działań.

Jak udało nam się dowiedzieć, policyjny radiowóz jechał na sygnale do wezwania w sprawie podejrzeń co do trzeźwości jednego z kierowców.

Foto: PSP Piekary Śląskie