Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek w Ćwiklicach. Krytyczny stan jednego z podróżnych

Autor: w dniu 2024-01-11

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w środę wieczorem. Wzięły w nim udział łącznie cztery pojazdy. Mężczyzna podróżujący jednym z samochodów wypadł z pojazdu, a jego stan określany jest jako krytyczny. 

Wczoraj około godziny 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 933 w miejscowości Ćwiklice. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że 39-letnia kobieta siedząca za kierownicą Forda skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierowcy Fiata, którym kierował 18-letni mężczyzna. Następnie Fiat zderzył się z Volkswagenem i Chevroletem, po czym wypadł z drogi i dachował.

W wyniku zdarzenia ucierpiały 4 osoby. Serwis internetowy bielskiedrogi.pl informuje, że z relacji świadków wynika, iż jeden z podróżnych wypadł z samochodu na jezdnię. Trafił do szpitala, a jego stan, jak opisuje serwis bielskiedrogi.pl, określany jest jako krytyczny. Pozostali podróżni doznali niegroźnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana do godziny 1 w nocy.

Źródło: KPP Pszczyna, bielskiedrogi.pl