Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę. Szuka ich policja [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2023-11-22

Niepełnosprawny mężczyzna wypchnięty z tramwaju. Musiał zostać przetransportowany do szpitala. Napastnicy zostali uchwyceni przez kamery monitoringu. Teraz są poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Pocztowej 3 w Rudzie Śląskiej ustalają, kim są mężczyźni, którzy wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę. Ich ofiara doznała poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu, a śledczy apelują do świadków, by skontaktowali się z nimi w opisywanej sprawie.

Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada, w tramwaju linii 9, na przystanku Wirek-Katowicka. Śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej na podstawie nagrania z kamery monitorującej tramwaj ustalili, że sprawcami byli dwaj mężczyźni, których wizerunki są widoczne poniżej. Głównym prowodyrem, jak opisują śledczy, był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże na szyi oraz dłoniach. Obaj sprawcy mieli na głowach niebieskie czapki.

Ostatecznie zdołano namierzyć obu mężczyzn, o czym informujemy TUTAJ.