Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Spragnieni adrenaliny i ekstremalnych doznań mogą już zacierać ręce. Energylandia, czyli największy w Polsce Park Rozrywki rozpoczął w weekend sezon.

Sezon letni został oficjalnie otwarty w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze. Na mapie tego miejsca naliczyć można aż 123 atrakcje, w tym aż 18 roller coasterów.

-W sezonie wakacyjnym dołączy do listy atrakcji strefa wodna oraz nowa strefa Sweet Valley. Do dyspozycji gości oddane zostaną 2 nowe roller coastery, które uczynią Energylandię Parkiem Roller Costerów już nie tylko numer 1 w Europie, ale i na świecie. Będziemy mieli ich 20! – mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Bramy Parku Rozrywki w Zatorze otwarły się w sobotę punktualnie o godzinie 10.00. Na brak gości spragnionych zabawy w 6 strefach nie można było narzekać.

-Czekaliśmy przez cały ten okres kiedy Energylandia była zamknięta, żeby tu przyjechać. Świetnie można się odstresować. Jesteśmy fanami parków rozrywki – jeździmy do nich po całej Europie. Dziś musieliśmy tutaj być na otwarciu sezonu. Mamy z tego sporo radości  i takich ekstremalnych emocji – usłyszała od gości Energylandii nasza reporterka.

W weekend otwarcia Park Rozrywki w Zatorze był czynny od godziny 10.00 do 18.00. Do końca kwietnia Energylandia otwierać będzie się głównie w weekendy. Od maja już codziennie.

W kalendarzu Energylandii po pierwszym wydarzeniu, jakim było Wielkie Otwarcie Sezonu letniego 2023, znajdą sie także takie święta jak Kinder Party z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca, 9. Urodziny Energylandii – 14 lipca, a także sobotnie, wakacyjne Magic Night & Beach Party, które odbywać się będą co tydzień począwszy od 15 lipca, aż do 19 sierpnia. W międzyczasie, bo 16 sierpnia odbędzie się także Coaster Day, czyli święto wszystkich fanów roller coasterów.

Fot: Energylandia