Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wyszedł z auta, spoliczkował i odjechał. Policja prowadzi poszukiwania

Autor: w dniu 2023-11-10

Awanturnik nie miał oporów, by podnieść rękę na trzech chłopców. Każdego z nich uderzył w twarz, po czym wsiadł do auta i odjechał. Teraz szuka go policja.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w październiku na terenie jednej z miejscowości powiatu. Wówczas, w godzinach wieczornych, pasażer czarnego audi wysiadł z samochodu, po czym spoliczkował trzech chłopców. Świadkowie bądź kierowcy samochodów, których kamery mogły zarejestrować przebieg powyższych zdarzeń proszeni są o kontakt z mundurowymi.

Wyszedł z auta, spoliczkował chłopców

Funkcjonariusze pszczyńskiej policji poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce 28 października, około godziny 21:20 na ulicy Jana Kupca w Łące. Do trzech chłopców podszedł awanturujący się mężczyzna, który następnie każdego z nich uderzył w twarz. Mundurowi ustalili, że agresor był pasażerem czarnego samochodu osobowego marki Audi, który po zajściu odjechał w kierunku Wisły Wielkiej.

"Prosimy wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy o kontakt z policjantem zajmującym się tą sprawą. Apelujemy także do kierowców, którzy w swoich samochodach posiadają wideorejestratory i w tym czasie podróżowali ulicą Turystyczną. Wszyscy świadkowie proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 8552 237, lub 47 8552 200." – informuje policja w wydanym przez siebie komunikacie.