Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Z wody wyłowiono ciało mężczyzny

Autor: w dniu 2023-07-03

Z wody wyciągnięto ciało mężczyzny. Policjanci ustalają, kim był i w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci. 

Policjanci z Komisariatu I Policji z Częstochowy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało wyłowiono z jednego ze zbiorników wodnych znajdujących się na terenie miasta.

Ciało mężczyzny wyciągnięte z wody. Kim był ten człowiek?

Wczoraj około 14.00 ze zbiornika wodnego "Pacyfik" przy ulicy św. Jadwigi w parku "Lisiniec" w Częstochowie wyłowione zostało ciało nieznanego mężczyzny w wieku około 60-70 lat.

Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Częstochowie ustalają tożsamość mężczyzny oraz wyjaśniają okoliczności jego śmierci.

Z ustaleń wynika, że to mężczyzna w wieku około 60 lat, mający około 170 wzrostu, z krótkimi, siwymi włosami, siwym wąsem. Miał na sobie czarne majtki, prawdopodobnie mógł być ubrany w dżinsową, granatową kurtkę, dżinsowe spodnie, czarne sportowe buty z białymi pasami. Mężczyzna poruszał się czarnym rowerem, który widoczny jest na zdjęciu.

W związku z powyższym apelujemy do osób, które były świadkami tego zdarzenia, lub mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tożsamości mężczyzny, o kontakt z dyżurnym KP I w Częstochowie tel. 47-858-11-50. W szczególności prosimy o pilny kontakt kobietę, która jako pierwsza trafiła na dryfujące ciało.