Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zabójstwo w Bytomiu. To wynik sprzeczki

Autor: w dniu 2023-03-23

Spotkanie przy alkoholu zakończyło się tragedią. Nie żyje mężczyzna zaatakowany nożem. Sprawca trafił do aresztu.

Policjanci zatrzymali 47-latka podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Bytomia. Miał zadać swojemu współbiesiadnikowi śmiertelny cios nożem podczas spotkania zakrapianego alkoholem.

Zabójstwo w Bytomiu. Doszło do sprzeczki

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. W nocy oficer dyżurny bytomskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Służby ruszyły na miejsce. Po wejściu do środka mundurowi znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny. W mieszkaniu był także jego znajomy. Jak wstępnie ustalili mundurowi, przed ich przyjazdem trwała zakrapiana alkoholem impreza, podczas której pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. 47-latek zadał koledze cios nożem, który okazał się dla niego śmiertelny. Na miejsce zostali skierowani śledczy oraz technik. Policjanci zabezpieczyli ślady przestępstwa.

Fot. KMP Bytom

Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.