Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zabrała gotówkę i przepadła bez śladu. Policja apeluje do kierowców

Autor: w dniu 2024-05-31

Weszła do domu, zabrała gotówkę i zniknęła bez śladu. Policja próbuje rozwikłać sprawę kradzieży i apeluje do zmotoryzowanych o pomoc. 

Tarnogórscy policjanci prowadzą obecnie czynności mające na celu na zatrzymanie kobiety, która przed godziną 11.00 w Tworogu okradła 65-latkę. Wszyscy, którzy zauważą na terenie powiatu, a w szczególności w gminie Tworóg kobietę w białej koszulce, czarnych spodniach, z czapką z daszkiem na głowie oraz z torbą typu "nerka" powieszoną na brzuchu, proszone są o kontakt z numerem alarmowym.

– Prosimy także kierowców, którzy dzisiaj około godziny 10 – 11 przemieszczali się po Tworogu lub Nowej Wsi Tworoskiej, a mają w swoich samochodach wideo rejestratory o sprawdzenie nagrań. Być może wizerunek sprawczyni został zarejestrowany i pomoże to policjantom w szybkim jej namierzeniu – apeluje sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji.

Przypomina równocześnie o tym, aby nie wpuszczać do domu obcych osób.

– Niestety mieszkanka Nowej Wsi Tworoskiej wpuściła do swojego domu kobietę, która pod pretekstem zbierania starych rzeczy i napicia się wody, zabrała jej sporą część gotówki i przepadła bez śladu –  zaznacza Kubica.