Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zabrze: Uczczą Niepodległość, grając w piłkę przez 24 godziny

Autor: w dniu 2023-11-07

Uczczą Niepodległość, grając w piłkę przez 24 godziny. Zabrzańska hala MOSiRu znów będzie areną sportowej i niepodległościowej rywalizacji. Po raz czwarty odbędzie się tam Piłkarski Turniej Niepodległości.

IV edycja 24-godzinnego Piłkarskiego Turnieju Niepodległości zaplanowana jest w terminie od 10 listopada (od godz. 14.00) do 11 listopada (do godz. 17.00) na terenie MOSiR Zabrze.

-Dla nas, jako organizatorów przerw nie ma – oczywiście uczestnicy będą je mieli. Rozpoczynamy o godzinie 14.00 w dniu 10 listopada, ciągłość wydarzenia będzie zachowana przez ponad dobę. Gorąco zapraszam do udziału – a zachęca Tomasz Stani z Akademii piłkarskiej Górnika Zabrze.

W tegorocznych rozgrywkach weźmie udział blisko 900 zawodników – będą dzieci, seniorzy, oldboje, a nawet grające w piłkę kobiety. Kibicować im może każdy – także w godzinach nocnych. Wstęp na halę MOSiRu przez ponad dobę będzie bezpłatny – oprócz rozgrywek zaplanowano dodatkowe atrakcje dla dzieci oraz koncerty. Radio Piekary jest patronem medialnym wydarzenia.