Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Po zimowej przerwie, Żarciowozy wyruszają w trasę. W najbliższy weekend dotrą do Piekar Śląskich. Street food'owe rarytasy będą serwowane od piątku do niedzieli – wszystko przy Kopcu Wyzwolenia.

Uczestnicy zlotu będą mieli okazję skosztować kuchni z różnych stron świata. W dniach od 22 do 24 marca przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich stanie kilkanaście Żarciowozów – będą czynne w piątek od 15:00 do 21:00, w sobotę od 12:00 do 21:00 i w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Każdego dnia zlotu – miłe niespodzianki

 

Na Żarciowozach specjalnie dla WAS każdego dnia zlotu – przez pierwszą godzinę będziemy wydawali ZA DARMO porcje degustacyjne z każdego Foodtrucka. Będziemy również wydawali ZA DARMO wejściówki na jednego dmuchańca dla dzieciaków. Ale to nie koniec! Mamy też coś dla łowców kulinarnych wrażeń. Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu, oprócz standardowego MENU, będziemy mieli dla WAS ofertę specjalną "Happy Hour". Każdy Żarciowóz, wyciągnie "spod lady" menu tylko na godzinę, z którego będzie serwował jedno specjalne danie. To będą nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków – czytamy w komunikacie organizatorów.

Zlot Żarciowozów odbędzie się pod patronatem Radia Piekary.