Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zderzenie trzech aut na DW911. Jeden z kierowców pijany

Autor: w dniu 2023-04-20

Wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych na DW911. Na miejscu przed godziną 11.00 trwały jeszcze utrudnienia związane z tym zdarzeniem, w którym jeden z uczestników był pijany, a drugi z obrażeniami ciała trafił do szpitala.  

Wypadek, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 911 spowodował utrudnienia w rejonie skrzyżowania DW911 i ulicy Starej.

Zderzenie trzech aut na DW911

Na drodze wojewódzkiej nr 911 na granicy Piekar Śląskich i Bytomia doszło dziś do zdarzenia z udziałem trzech samochodów. W tym miejscu nadal (10.55) trzeba się spodziewać utrudnień:

-Na drodze wojewódzkiej 911 w rejonie skrzyżowania z ulicą Starą doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów. W chwili obecnej na miejscu pracują policjanci. Jeden pas w kierunku Bytomia jest wyłączony. Jak ustalili mundurowi, kierujący osobowym Audi najechał na tył poprzedzającego Hyundaia, który następnie uderzył w Volvo. Kierująca Hyundaiem została zabrana do szpitala na dalsze badania. Badanie alkomatem 23-letniebo obcokrajowca z Audi wykazało ponad promil alkoholu – mówi Łukasz Czepkowski z piekarskiej policji.

Mundurowi będą teraz ustalali szczegóły tego zdarzenia.