Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Złodziej wszedł do pizzerii i… poszedł spać. Potem zaczął kraść

Autor: w dniu 2023-11-21

Policjanci z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej. Wszystko działo się w pizzerii. Policja udostępniła materiał zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 i 11 września 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, w lokalu gastronomicznym. Młody mężczyzna ubrany wówczas w czarne buty, ciemne spodnie oraz czarną bluzę z kapturem ukradł dokumenty i pieniądze z kasetki znajdującej się za barem.

Co ustalili policjanci? Otóż w podjętych działań wynika, że sprawca w nocy z 5 na 6 września 2023 roku zasnął w w opisywanym lokalu, a kiedy się obudził, ukradł pieniądze i jakby nigdy nic wyszedł przez okno pizzerii, ale… powrócił.

Kiedy zawitał w lokalu ponownie, wszedł prawdopodobnie przez to samo niezamknięte okno w nocy 11 września i… kolejny raz ukradł gotówkę i dokumenty. Policja opublikowała fotografie, na którym widać mężczyznę. Zarejestrowała go kamera monitoringu. Czy ktoś go rozpoznaje?

Złodziej w bielskiej pizzerii

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.
Zapewniamy anonimowość!