Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zmarł piekarski radny. Miał 55 lat

Autor: w dniu 2023-02-14

Zmarł piekarski radny dr inż. Tomasz Cisek. Był w przeszłości Przewodniczącym Rady Miasta Piekary Śląskie i Prezesem Piekarskiej Izby Gospodarczej. 

Radny dr. inż. Tomasz Cisek zmarł dziś nagle w wieku 55 lat. Kondolencje bliskim składają władze miasta: Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj i Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Wesołowski.

Zmarł Tomasz Cisek. Władze składają kondolencje

Dr inż. Tomasz Cisek przez lata był radnym Rady Miasta Piekary Śląskie. W kadencji 2002-2006 zasiadał w Komisji Budżetowo-Gospodarczej, Komisji Prawa i Porządku Publicznego oraz Komisji Rewizyjnej. W kadencji 2006-2010 – w Komisji Rewizyjnej i Komisji Budżetowo-Gospodarczej. W 2008 roku został wybrany na Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Piekary ŚląskieW kadencji 2010-2014 został Przewodniczącym Rady Miasta Piekary ŚląskieJednocześnie przewodniczył Komisji Budżetu i Finansów, zasiadał w Komisji Gospodarki, Promocji i Rozwoju Miasta.

Dr inż. Tomasz Cisek był również: Prezesem Izby Gospodarczej w Piekarach Śląskich (od 2004 roku), Przewodniczącym Rady Klastra (Śląskiego Klastra Rewitalizacji i Technologii Środowiskowych), adiunktem na Politechnice Śląskiej w latach 2000-2016 oraz Prezesem Stowarzyszenia STORKOLIS. Ukończył Geofizykę Górniczą na Politechnice Śląskiej. Kondolencje najbliższym złożyli Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj i Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Wesołowski.