Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Znaleźli go na strychu. Co takiego zrobił ten mężczyzna?

Autor: w dniu 2024-01-12

Mężczyzna ukrył się przed policjantami na strychu. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy. Czego dopuścił się 48-latek?

Kryminalni z referatu poszukiwań częstochowskiej komendy zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który poszukiwany był 3 listami gończymi. "Poszukiwacze" wpadli na trop 48-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami Polski.

Co dokładnie skłoniło go do takich działań? Otóż okazuje się, że w czerwcu 2021 roku Sąd Rejonowy w Wieluniu wydał za 48-latkiem list gończy w związku z… uchylaniem się od płacenia alimentów, dodatkowo list gończy wydała Prokuratura w Częstochowie i Prokuratura w Wieluniu.

Kryminalni podjęli działania, by namierzyć poszukiwanego. Ustalili, że na początku roku będzie znajdował się w Mykanowie w powiecie częstochowskim, wytypowali też miejsce, w którym mógł przebywać.

Gdy zostali wpuszczeni do mieszkania, byli pewni, że 48-latek jest w środku. Podczas sprawdzania pomieszczeń odnaleźli mężczyznę, który postanowił ukryć się na strychu budynku. 48-latek został zatrzymany i doprowadzony do aresztu. Spędzi tam teraz najbliższe 12 miesięcy.