Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zniszczono stajenkę. Policja szuka świadków

Autor: w dniu 2023-12-29

Nie wiadomo, kto zniszczył figury znajdujące się w stajence bożonarodzeniowej. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia, którzy mogliby pomóc uzyskać informacje na temat potencjalnego sprawcy bądź sprawców.

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie dotyczące zniszczenia stajenki przy ulicy 1 Maja w Jastrzębiu-Zdroju. Z relacji osoby składającej zawiadomienie wynika, że w czasie od poniedziałkowego wieczoru (ok. 19.00) do wtorkowego popołudnia (16:20) zostały uszkodzone cztery figurki oraz skradzione kolejne dwie figurki, które następnie zostały rozbite.

Prowadzone jest postępowanie, dlatego mundurowi proszą tych, którzy mogą mieć wiedzę na temat sprawcy lub sprawców zniszczenia. Ważne jest, by mając wiedzę o zdarzeniu, nawiązać kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju:osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86.