Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zniszczył rozkład jazdy. Wiadomo, czemu to zrobił

Autor: w dniu 2023-05-25

Czym zawiniła tablica z rozkładami jazdy, że musiała zostać zniszczona? Wiadomo – niczym. Jak swoje działanie tłumaczył człowiek odpowiedzialny za te uszkodzenia?

Tablica z rozkładami jazdy jakby nigdy nic wisiała na przystanku autobusowym w Pszczynie, ale znalazł się młody mężczyzna, któremu to przeszkadzało. Był agresywny i niewłaściwy sposób wyładował swoje emocje, a potem musiał się tłumaczyć.

Rozkład jazdy celem ataku narwanego 23-latka

Do zdarzenia doszło 31 marca po 23.00. Młody mężczyzna najpierw kopnął w ekran elektronicznego rozkładu jazdy autobusów, a następnie zniszczył klasyczny plan odjazdów. Wandal czuł się tak bezkarny, że przed kamerą monitoringu wykonywał gesty, które na pewno świadczą o jego dobrym wychowaniu.

Sprawą zajęli się policjanci z pszczyńskiego zespołu wykroczeń. Zabezpieczyli nagranie i wspólnie z dzielnicowymi, szybko ustalili, kim jest sprawca.

Podczas przesłuchania 23-letni mieszkaniec Pszczyny przyznał się do tego, co zostało zarejestrowane przez kamery. Swoje zachowanie tłumaczył zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Będzie musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód, a o karze, jaką poniesie, zdecyduje sąd.