Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ma zaledwie 3 latka, a za sobą już siedem operacji i długie miesiące chemioterapii. Mowa o Agatce Szafranek z Radzionkowa, która aby wrócić do zdrowia potrzebuje wsparcia zarówno medycznego, jak i finansowego.

To drugie chce jej zapewnić lokalna społeczność, która dla małej mieszkanki organizuje na radzionkowskich plantach Piknik Charytatywny.

-Zapraszamy 28 maja od godziny 14.00 na "rojczańskie" planty – jest to teren rekreacyjny. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin. Wszystko po to, aby wesprzeć chorą Agatkę z Radzionkowa. 3 latka zmaga się z bardzo ciężką chorobą, także wszystko to robimy dla niej. Będzie Turniej Piłki Nożnej, pokaz psów ratowniczych, pokazy strażackie, policyjne, mini program sceniczny, będą harcerze, bieg Cidry Lotajom dla Agatki i wiele, wiele więcej – zaprasza Grzegorz Zadęcki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie.

Pieniądze zebrane podczas niedzielnego pikniku przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację podopiecznej Fundacji Iskierka. Radio Piekary patronuje wydarzeniu.

 

Fot: https://www.siepomaga.pl/agata-szafranek