Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Amfetamina w lodówce. Zatrzymano 45-latka

Autor: w dniu 2023-06-26

Policjanci odwiedzili w mieszkaniu mężczyznę, który miał przechowywać tam narkotyki. Okazało się, że ilości środków odurzających były pokaźne. Zdecydowano o areszcie tymczasowym.  

Kryminalni ustalili, że mieszkaniec Dąbrowy Górniczej może przechowywać w mieszkaniu narkotyki. Zrobiono "nalot", który kompletnie zaskoczył 45-latka.

Amfetamina w lodówce. Mężczyzna w areszcie

Widok policjantów kompletnie zaskoczył lokatora. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania znaleziono ukryte w lodówce duże ilości amfetaminy. Kryminalni zabezpieczyli ponad 5000 porcji narkotyku.

Zatrzymany 45-latek został oskarżony o nielegalne posiadanie znacznych ilości substancji odurzających. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosowała wobec dąbrowianina 3 miesiące tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu 10 lat za kratkami.

Policja chwali się skutecznością w działaniu.

"To kolejny przykład skutecznego zwalczania przez dąbrowskich policjantów nielegalnego handlu narkotykami. Nasze działania są ukierunkowane na ochronę społeczeństwa i zapewnienie bezpieczeństwa w mieście. Współpracujemy ściśle z lokalnymi społecznościami, aby identyfikować i eliminować wszelkie zagrożenia związane z przestępczością narkotykową. Handel narkotykami jest poważnym przestępstwem, które wpływa na naszą społeczność na wielu poziomach. Narkotyki niosą ze sobą negatywne konsekwencje zdrowotne, społeczne i gospodarcze. Dlatego też Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej prowadzi nieustanne działania mające na celu zwalczanie tego procederu i zapewnienie bezpiecznego otoczenia dla wszystkich mieszkańców" – czytamy w policyjnym komunikacie.


Kontynuuj czytanie