Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Atak z użyciem noża w Tychach

Autor: w dniu 2024-07-09

Mężczyzna zaatakował drugiego nożem. Ofiara została przetransportowana do szpitala, a sprawą zajmują się śledczy pod nadzorem prokuratury. Sprawca ataku został tymczasowo aresztowany.

Tyscy policjanci zatrzymali 44-latka, który ranił nożem innego mężczyznę. Zatrzymany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Zdarzenie miało miejsce, jak informuje portal 112Tychy – Tyskie Służby Ratownicze, 6 lipca. Dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie około 20.00.

Atak z użyciem noża w Tychach

Ze zgłoszenia, które wpłynęło do służb, wynikało, że w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Andersa doszło do napaści z użyciem noża. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały patrole Policji oraz ZRM. Poszkodowany 51-letni mężczyzna, jak informuje portal 112Tychy – Tyskie Służby Ratownicze, otrzymał kilka ciosów nożem od 44-latka. Sprawca ataku uciekł przed przybyciem służb. Ratownicy medyczni zajęli się poszkodowanym i po zaopatrzeniu przewieźli go do szpitala.

Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy. Został zatrzymany około 23.00 w jednym z mieszkań przy ul. Arkadowej. Był kompletnie pijany. Miał w organizmie ok. 3,5 promila. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie.