Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bankomatowy złodziej złapany

Autor: w dniu 2023-06-22

Karta bankomatowa okazała się łatwym łupem dla pewnego mężczyzny. Stwierdził, że skorzysta z niej i wypłaci sporą kwotę. Okazało się jednak, że nie jest bezkarny. 

Policjanci z Chorzowa namierzyli i zatrzymali mężczyznę, którzy w przywłaszczył sobie kartę bankomatową, przełamał zabezpieczenia i wypłacił pieniądze z konta. Nie miał skrupułów i wzbogacił się cudzym kosztem o kilka tysięcy złotych.

Bankomatowy złodziej nie jest bezkarny

31 stycznia bieżącego roku chorzowscy kryminalni zostali powiadomieni przez bank, że nieznany mężczyzna dokonał przełamania zabezpieczeń na karcie bankomatowej, a następnie bezprawnie wypłacił z różnych bankomatów pieniądze w kwocie 8 tysięcy złotych. Jak ustalili śledczy, mężczyzna wypłacił oraz próbował wypłacić gotówkę z bankomatów na terenie Chorzowa aż 23 razy. Policjanci wydziału kryminalnego zdołali ustalić wizerunek podejrzanego mężczyzny, a w konsekwencji do ustalenia jego tożsamości i zatrzymania.

Bankomatowy włamywacz przyznał się policjantom do popełnionych przestępstw, o jego dalszym losie zadecyduje chorzowski sąd. Za tego rodzaju przestępstwo grozi mu nawet 10-letni pobyt za kratami.

Senior wypłacił pieniądze z bankomatu. Został napadnięty!