Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Brodacze spotkają się w Tarnowskich Górach. Mają ważny cel

Autor: w dniu 2023-03-24

Brodacze spotkają się w Tarnowskich Górach, żeby kolejny raz zbierać środki na ważny cel. Organizatorzy przygotowują atrakcje – w tym dedykowane miłośnikom zarostu. 

Wydarzenie pod tytułem Tarnogórskie Spotkanie Brodaczy 4.0 odbędzie się 3 czerwca o godzinie 18.00 w pubie Beczka w Tarnowskich Górach.

Brodacze kolejny raz niosą pomoc

Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie będzie okazją do tego, by kolejny raz wesprzeć placówkę medyczną.

-Jest to impreza połączona z akcją charytatywną, co roku zbieramy na inny cel, dwa lata pod rząd były to oddziały onkologii dziecięcej najpierw w Chorzowie, potem w Katowicach, w tym chcemy zebrać kasę na oddział pediatryczny w naszej tarnogórskiej "trójce" – informuje Michał Orłowski, jeden z organizatorów.
Dodaje, że pomyślano o samych brodaczach, na których będzie czekał fotel barberski, na którym – za pieniądze na szczytny cel – będzie można oddać brodę w dobre ręce. Dodatkowo – licytacje i koncert. Na wydarzeniu pojawią się – kolejny raz – goście z całej Polski. W zeszłym roku na rzecz dzieci zgromadzono kwotę 7000 złotych. Dokładamy się do tego dzieła. Radio Piekary przekazało na rzecz licytacji zestaw gadżetów, zatem już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w tym charytatywnym dziele. Szczegóły dotyczące wydarzenia można śledzić w mediach społecznościowych.