Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Broń i narkotyki w mieszkaniu. 43-latek w areszcie

Autor: w dniu 2023-01-12

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 43-letniego mieszkańca tego miasta, który podejrzany jest o przestępstwa narkotykowe oraz nielegalne posiadanie amunicji i zapalników kopalnianych. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy podejrzewali jednego z mieszkańców miasta o posiadanie narkotyków. Na początku tygodnia postanowili zweryfikować swoje przypuszczenia.

Broń i narkotyki w mieszkaniu

Kiedy mundurowi przeszukiwali mieszkanie, odnaleźli tam ponad 400 gramów marihuany oraz dwa pistolety, rewolwer, 30 sztuk amunicji i 2 zapalniki kopalniane.

Oprócz tego zabezpieczyli trzy telefony komórkowe i wagi elektroniczne, które służyły do porcjowania narkotyków. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków i handlu nimi oraz posiadania amunicji, a także materiałów wybuchowych.

Na wniosek śledczych, Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 43-latka. Mężczyzna trafi na 3 miesiące do zakładu karnego, gdzie będzie oczekiwał na proces. Grozi mu 10 lat więzienia.

Źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój