Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Był poszukiwany, a zamrażalniku trzymał narkotyki

Autor: w dniu 2023-02-16

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali mieszkańca Tarnowskich Gór. Najbliższe miesiące spędzi w więzieniu, jednak to nie koniec jego problemów. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, które trzymał w zamrażarce.

Wczoraj w godzinach południowych policjanci z Wydziału Prewencji tarnogórskiej komendy przyjechali do jednego z domów na terenie Rept Śląskich, gdzie miał przebywać poszukiwany. Mundurowi zapukali do drzwi pod adresem wskazanym przez sąd, które otworzył niczego nieświadomy mężczyzna. Policjanci od razu przedstawili mu, w jakiej sprawie do niego przyjechali i potwierdzili, że 40-latek jest poszukiwany i musi trafić do aresztu. Gdy zatrzymany pogodził się już z planowaną odsiadką, poprosił policjantów, aby mógł zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy.

W zamrażalniku trzymał narkotyki

Mężczyzna pakował swój podręczny ekwipunek, a wtedy stróże prawa zauważyli na jednym z urządzeń kuchennych, rozsypany biały proszek. 40-latek zaczął nerwowo tłumaczyć policjantom, że nie jest to narkotyk, ale nie zdołał ich przekonać do tej historii. Po krótkiej rozmowie przyznał, że to amfetamina. Dodatkowo pokazał policjantom zawartość swojego zamrażalnika, gdzie miał kolejne porcje psychoaktywnej substancji. Mieszkanie zostało też przeszukane przez wyszkolonego psa.

Zatrzymany trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za które grozić mu może do 3 lat więzienia. Po wszystkim mundurowi przewieźli 40-latka do aresztu, gdzie spędzi kolejne miesiące.