Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Chiński przedsiębiorca okazał się włamywaczem

Autor: w dniu 2023-05-16

Na co dzień jest przedsiębiorcą, ale okazało się, że trudnił się nie tylko biznesem. Mowa o pewnym Chińczyku, który okazał się włamywaczem.

Obywatel Chin okazał się włamywaczem, który w drugiej połowie kwietnia okradł mieszkanie i dom na terenie Jaworzna. Na co dzień, jak się okazało, był przedsiębiorcą.

Chiński przedsiębiorca włamywaczem

W drugiej połowie kwietnia br. policjanci z komendy w Jaworznie zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z domów jednorodzinnych oraz mieszkania na terenie miasta. Zniknęły wówczas pieniądze w różnych walutach i biżuteria, których wartość wyceniono na blisko 60 tys. złotych. Kryminalni z Jaworzna podjęli niezbędne działania, żeby schwytać włamywacza. Okazał się nim 31-letni Chińczyk, który prowadzi biznes na terenie Zawiercia. Właśnie tam został zatrzymany przez policjantów. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli kominiarkę oraz zestaw narzędzi z łomem, które mogły mogły służyć włamaniom.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po przedstawieniu zarzutów kradzieży z włamaniem, do których się przyznał i trafił, decyzją sądu, na trzy miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.