Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ciała dwóch młodych osób odnalezione w mieszkaniu. Sprawą zajmują się śledczy

Autor: w dniu 2023-10-23

Policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratury, postępowanie, które ma wyjaśnić, do czego doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Edukacji w Tychach.

Niepokojące zgłoszenie wpłynęło do służb w czwartek, 19 października, około 18.00. Wynikało z niego, że w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Edukacji mogą znajdować się osoby potrzebujące pilnej pomocy. O komentarz poprosiliśmy tyską policję, która potwierdza te doniesienia.

-W czwartek, 19 października, przed godziną 18.00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie dotyczące konieczności interwencji w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ulicy Edukacji. Służby powiadomiła osoba, która nie mogła dostać się do zamkniętego od środka mieszkania. Na miejsce udali się funkcjonariusze straży pożarnej, którzy otworzyli drzwi do mieszkania oraz policjanci, którzy w środku ujawnili, bez zewnętrznych obrażeń, ciała dwóch osób – mówi mł. asp. Paulina Kęsek – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Wiadomo, co potwierdziła asp. Kęsek, że ujawniono ciała 23-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny.

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach. Wiadomo, że zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok.