Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ciało odnalezione w piwnicy. Dwie osoby z zarzutami

Autor: w dniu 2024-07-08

Jak doszło do śmierci mężczyzny? Wyjaśnieniem tej sprawy zajmują się śledczy pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że zapadła decyzja o tymczasowym, trzymiesięcznym areszcie dla dwóch osób.

Wodzisławscy śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny. Kobieta i mężczyzna usłyszeli prokuratorski zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Decyzją sądu zostali już tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Ciało odnalezione w piwnicy. Do czego doszło?

3 lipca dyżurny wodzisławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o śmierci mężczyzny, który został znaleziony w piwnicy domu przy ulicy Brackiej w Wodzisławiu Śląskim. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, potwierdzili, że doszło do takiego zdarzenia. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-latek zmarł w wyniku pobicia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 45-letnią kobietę oraz jej 38-letniego znajomego – mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Usłyszeli oni prokuratorski zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Zostali, na wniosek prokuratora, tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Wodzisławscy śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Zabójstwo w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Zatrzymano 34-latka