Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Czołowe zderzenie w Gliwicach. Badają okoliczności wypadku

Autor: w dniu 2023-10-04

Samochód osobowy zjechał z pasa, po którym się poruszał i zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca początkowo był nieprzytomny. Śledczy zajmują się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia.

Gliwiccy policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku na ulicy Perseusza. Samochód osobowy z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał ze swojego pasa i czołowo zderzył się z ciągnikiem siodłowym marki Renault.

Czołowe zderzenie w Gliwicach. Badają okoliczności zdarzenia

O 8.42 służby zostały powiadomione o zderzeniu czołowym samochodu marki Seat i ciągnika siodłowego marki Renault. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca osobówki jest nieprzytomny. Na miejsce natychmiast wyruszyli ratownicy. Pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, jak informuje podinspektor Marek Słomski z gliwickiej policji, udzielał policjant służby kryminalnej, który akurat w tym czasie przechodził w pobliżu.

Akcję udzielania pomocy i ratowania życia pokrzywdzonego przejęli następnie ratownicy medyczni. Kierowca seata odzyskał przytomność.
Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzone przez gliwicką komendę pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.