Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dni Piekar Śląskich 2024 coraz bliżej. Kto wystąpi na scenie?

Autor: w dniu 2024-03-13

Powoli zbliżają się Dni Piekar Śląskich. Wiadomo, kto wystąpi na scenie i w jakich dniach zorganizowane zostanie wydarzenie, na które pewnie wielu już oczekuje. Bez zmian pozostaje miejsce – scena ustawiona zostanie u stóp Kopca Wyzwolenia.

Dla tych, którzy czekali na informacje dotyczące Dni Piekar Śląskich, mamy dobrą wiadomość. Wszystko stało się już jasne, o czym można przekonać się, zaglądając w media społecznościowe poświęcone wydarzeniu.

Dni Piekar Śląskich 2024 – niektóre rzeczy pozostają bez zmian

Dni Piekar Śląskich odbędą się w dniach 17-19 maja i zorganizowane zostaną, jak co roku, u stóp Kopca Wyzwolenia. Kolejne trzy dni zabawy będą rozpoczynać się około godziny 16.00. Kto będzie gwiazdą poszczególnych dni i jacy inni artyści wystąpią przed widownią? Szczegóły poniżej:

  • 17 maja – Smolasty, Piersi,
  • 18 maja – Ira, Gromee,
  • 19 maja – Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej.

Kogo jeszcze będzie można posłuchać? Szczegóły opisane zostało w mediach społecznościowych:

Oprócz tego jak co roku zostanie przygotowana strefa gastronomiczna, lunapark oraz szereg dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie także występów lokalnych gwiazd. Szczegółowy plan wydarzenia zostanie udostępniony w połowie kwietnia. W oczekiwaniu na tegoroczne wydarzenie, można zobaczyć, jak bawiliśmy się w 2023 roku: