Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dni Piekar Śląskich 2024. Dziś drugi dzień wydarzenia

Autor: w dniu 2024-05-18

Tegoroczne Dni Piekar Śląskich to trzydniowe wydarzenie, które rozpoczęło się 17 maja i będzie trwało do 19 maja. Za nami pierwsza odsłona. Chętnych do zabawy, mimo niesprzyjającej aury, nie brakowało. Kto wystąpi dziś?

Cyrko, Haja, Plan Be, Smolasty, Piersi – to artyści, którzy wystąpili dla tych, którzy odwiedzili 17 maja teren u stóp Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Wydarzenie dopełnili swoim występem tancerze Atomic Destination Team, zaś do późnych godzin trwało Hello Party. Chętni mogli skorzystać nie tylko z oferty gastronomicznej czy wesołego miasteczka, ale także z atrakcji, które przygotowaliśmy w naszym radiowym namiocie.

Dni Piekar Śląskich 2024. Drugi dzień wydarzenia

Przebieg zabawy na bieżąco opisywaliśmy w naszych mediach społecznościowych. Dziękujemy za wczorajszą, wspólną zabawę i zapraszamy także dziś:
Kto wystąpi na scenie? Program dzisiejszego dnia prezentuje się następująco:
16:00 ROZPOCZĘCIE
17:00 TACY SAMI
18:00 FULL LIGHT
19:00 MOCNO POPULARNI
20:00 IRA
21:30 GROMEE
23:00 HELLO PARTY
24:00 ZAKOŃCZENIE
Jak bawiliście się podczas wydarzenia i jak przebiegały występy poszczególnych artystów? W sieci nie brakuje fotografii. Dostępne są w mediach społecznościowych Miasta Piekary Śląskie:
Wszystkie niezbędne informacje organizacyjne, dotyczące zarówno poszczególnych występów, utrudnień drogowych, jak i organizacji komunikacji miejskiej znajdują się TUTAJ.