Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dni Toszka coraz bliżej. Co w tym roku zaplanowali organizatorzy?

Autor: w dniu 2024-07-03

Tegoroczne Dni Toszka zbliżają się wielkimi krokami. Na scenie wykonawcy, którzy zapewnią dobrą zabawę przy muzyce na żywo. O dostawę tanecznych hitów zadba także, w trakcie piątkowego Hello Party, Adam Gruca.

Dni Toszka, jak podkreślają organizatorzy, są czasem świetnej zabawy dla całych rodzin. Koncerty, spektakle teatralne, występy kabaretowe, zabawy taneczne, kolorowe korowody to tylko niektóre z atrakcji, które czekają każdego roku na mieszkańców i turystów.

Centralnym miejscem obchodów święta miasta jest rynek, ale często punktem dodatkowych atrakcji jest Zamek lub kompleks boisk sportowych Orlik w Toszku.

Święto miasta jest okazją, kiedy chętni mogą, pod okiem przewodników, zobaczyć zamkowe Centrum Ekspozycji Historycznych, zapoznać z historią zamku i z najciekawszymi toszeckimi legendami o Złotej Kaczce czy psie Toszku.

Organizatorzy dbają o zapewnienie punktów gastronomicznych, a napoje i drobne przekąski można także nabyć, zaznaczają, w zamkowej kawiarni Colonna.

Podczas Dni Toszka zagrali dotąd Tomasz Szwed, Norbi, C-BooL, Krystyna Giżowska, Czesław Jakubiec, Adam Stachowiak. Kto w tym roku? Na rozgrzewkę Hello Party! Za konsoletą stanie Adam Gruca, który będzie serwował najlepszą muzykę taneczną w godzinach 18.00-1.00. W sobotę After Midnight, Break night tribute to Breakout i ex Manaam. Szczegóły na plakacie: