Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dokąd zaplanować wycieczkę szkolną?

Autor: w dniu 2023-01-03

Wycieczki szkolne stanowią integracyjną cześć nauki i zawsze przynoszą uśmiech na twarzach uczniów, jak i ich opiekunów.

Nadchodzący okres ferii zimowych, a także kończącego się półrocza szkolnego i nadchodzącej wiosny, jest idealnym momentem, by się o tym przekonać! Tym bardziej, że wraz z Nowym Rokiem Park Rozrywki w Zatorze przygotował nowe, zaskakujące promocje, które sprawią, że każda wycieczka, zarezerwowana do końca marca, może mieć zupełnie inne, energiczne oblicze! Sprawdź poniżej szczegóły i zorganizuj wycieczkę marzeń dla swojej szkoły!

Dłuższa wycieczka? Mamy idealny kierunek!

Kraków, Wadowice, a może Podhale? Każde z tych miejsc jest wyjątkowym i idealnym kierunkiem kilkudniowych wycieczek, które obfitować mają w naukę i wspaniałą przygodę. Krakowska historia, muzealne bogactwo a także niesamowita architektura zrobi wrażenie na każdym odwiedzjącym, a pobliska Wieliczka i wizyta w Kopalni Soli z pewnością urozmaici spędzone w tej okolicy chwile. Swoim bogactwem widoków i możliwościami wędrówek zachęca również Zakopane i pobliskie, podhalańskie miejscowości, w których chwile spędzone z pewnością zapadaną w pamięć na długo. Każde z tych miejsc łączy również fakt bliskiego położenia Energylandii, czyli największego, rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce, w którym wizyta wzbogaci każdą wycieczkę o niesamowite emocje i wspomnienia! Bez problemu, do Zatora dojechać można z wymienionego wyżej Krakowa czy Zakopanego, ale również z Katowic bądź Bielska Białej, dzięki czemu w Parku zaplanować można cały dzień wycieczkowy, lub po prostu wstąpić po drodze do swojego miejsca docelowego. Takiemu rozwiązaniu sprzyja nie tylko fakt położenia Parku, ale także liczne benefity dla grup i wyjątkowa, szkolna promocja, o czym więcej dowiecie się poniżej!

Zabawa i co jeszcze? Benefity dla grup szkolnych

Chwile w Energylandii to niesamowite emocje, zabawa, ale także nauka, która tak ważna jest podczas szkolnych wycieczek. Dla grup szkolnych przygotowane zostały specjalne lekcje fizyki czy matematyki, które zyskają zupełnie inną twarz podczas przejazdów roller coasterami! Naukową stronę wzbogaci także wizyta w Planetarium, czy na specjalnych pokazach edukacyjnych, które z pewnością zostaną w pamięci na długo! To jednak nie wszystko, oprócz atrakcji i specjalnych show, przygotowane zostały także inne niespodzianki, dzięki którym jeden opiekun na 10 osób wejdzie na teren parku jedynie za złotówkę, a kierowca autokaru całkowicie za darmo. Darmowy będzie również parking dla autokaru, a także specjalny poczęstunek – kawa i herbata dla opiekunów, oraz woda i voucher na frytki i lemoniadę, dla każdego ucznia! Przygotowane zostały również promocyjne zestawy obiadowe w wybranych punktach gastronomicznych, a teraz dodatkowo wyjątkowa promocja, dzięki której każda z grup może otrzymać aż dwa darmowe zaproszenia!

Zarezerwuj wycieczkę i odbierz bilety ZA DARMO!

Promocja w Energylandii trwać będzie od 2.01 do 31.03, a podczas jej trwania, każda wycieczka szkolna odebrać będzie mogła aż dwa zaproszenia do Parku całkowicie za darmo! Aby skorzystać z promocji, należy zarezerwować wycieczkę szkolną na co najmniej 20 osób, w okresie od 2.1 do 31.03, a następnie zrealizować rezerwację zgodnie ze szkolną ofertą. Darmowe bilety uzyskane podczas promocji odebrać będzie można w dniu realizacji rezerwacji szkolnej, w kasach grupowych Parku. Uzyskane podczas promocji zaproszenia upoważniają do skorzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji, zgodnie z kalendarzem otwarcia, a wykorzystać je można aż do 29.10.2023, dzięki czemu każdy znajdzie dogodny dla siebie termin na wyjątkową dawkę zabawy i emocji!

Zrealizuj rezerwację w wybranych dniach i odbierz dodatkową zniżkę!
Przygotowana została również oferta, dzięki której wszystkie bilety szkolne zakupić będzie można z wyjątkową zniżką! W dniach 14, 21 i 28 kwietnia bilety szkolne zakupić będzie można w specjalnej cenie, obniżonej aż o 10 zł. Bilety szkolne podczas trwania wiosennej promocji kosztować będą:

  • Bilet szkolny przedszkole 59 zł/os zamiast 69 zł

  • Bilet szkolny szkoła podstawowa klasa 1-6 79 zł/os zamiast 89 zł

  • Bilet szkolny szkoła podstawowa klasa 7-8 89 zł/os zamiast 99 zł

  • Bilet szkolny licealiści i studenci 119 zł/os zamiast 129 zł

Promocja wiosenna obowiązuje grupy powyżej 15 osób i może łączyć się z promocją dwóch darmowych biletów wstępu. Dzięki temu, wszyscy którzy zarezerwują wycieczkę do 31.03, a zrealizują ją w dniach: 14,21 oraz 28 kwietnia, skorzystać będą mogli nie z jednej, a aż dwóch promocji, odbierając jednocześnie darmowe zaproszenia!

Szkolna wycieczka musi być niezapomniana, dlatego planując ją, znajdź miejsce na Energylandię! Daj się porwać zabawie, skorzystaj z promocji, kup tańsze bilety, odbierz darmowe zaproszenia i wstąp do Energylandii po niesamowitą dawkę uśmiechu, radości i nauki!
Pełną ofertę szkolną wraz z cennikiem odnaleźć można TUTAJ.