Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dramatyczny wypadek w Krzepicach. Dwie osoby poszkodowane

Autor: w dniu 2023-06-23

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek w Krzepicach w powiecie kłobuckim. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. 

Zdarzenie odnotowano 22 czerwca po godzinie 16.00 na ulicy Dąbrowskiego w Krzepicach w powiecie kłobuckim. Auto osobowe, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn, rozbiło się na przydrożnym drzewie. Na miejsce wezwano służby medyczne, policję i straż pożarną. Lądował też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszkodowani to dwóch nastolatków. 19-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, podróżując volkswagenem w kierunku Krzepic, wyjeżdżając z zakrętu, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, w efekcie czego stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał z jezdni na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo, co doprowadziło do wywrócenia się pojazdu. Został zakleszczony w pojeździe, doznał obrażeń wewnętrznych, a do szpitala przetransportowano go helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Oprócz niego w samochodzie znajdował się również 18-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, który trafił pod opiekę lekarzy z ogólnymi zadrapaniami.

Na miejscu kierowca został przebadany w celu ustalenia stanu trzeźwości oraz innych niedozwolonych substancji. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas toczącego się postępowania.

Na miejscu niezbędne działania prowadzili między innymi druhowie OSP Krzepice: