Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dziecko, na które spadła bryła lodu jest w poważnym stanie

Autor: w dniu 2022-12-22

Skrajnie niebezpieczna sytuacja, do której doszło w Częstochowie, ma dalszy ciąg. Okazuje się, że stan poszkodowanego dziecka jest poważny.

Zdarzenie z udziałem mężczyzny i jego 13-miesięcznego dziecka miało miejsce wczoraj przy ulicy Armii Krajowej w Częstochowie. Przed wejściem do bloku na ojca z kilkunastomiesięcznym dzieckiem znajdującym się w wózku spadła bryła lodu. Okazuje się, że stan maleństwa wymaga dalszej interwencji lekarzy.

13-miesięczne dziecko trafiło do szpitala

13 miesięczne dziecko poważnie zranione spadającym z dachu zmrożonym materiałem będącym połączeniem zmrożonego śniegu i lodu jest transportowane, jak informuje portal klobucka.pl, do jednego ze szpitali w Łodzi. Dziecko, jak informuje lokalny portal, ma pęknięte sklepienie podstawy czaszki. Będzie poddane będzie stosownym zabiegom albo, w zależności od dalszej diagnozy lekarzy, operacji neurologicznej, choć te doniesienia nie zostały na tę chwilę potwierdzone.
Administratorowi budynku grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności w związku z narażeniem życia i zdrowia ludzi poprzez niedopełnienie swoich obowiązków.
Źródło: klobucka.pl