Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Energylandia doceniona w Europie!

Autor: w dniu 2023-06-05

Energylandia cieszy się niesłabnącą popularnością i zyskuje uznanie jako jeden z wiodących parków rozrywki w Europie. Docenili ją branżowi eksperci. 

Od 2014 roku, gdy otwarto park, Energylandia stale dostarcza radość i zabawę milionom gości. Do tej pory o jej zaletach przekonało się 10 500 000 odwiedzających, przynosząc uśmiech na twarzach turystów zarówno z Polski, jak i z całej Europy.

Energylandia doceniona przez Travelcircus!

Niedawno eksperci z renomowanej firmy Travelcircus poddali dokładnej analizie 74 najpopularniejsze parki rozrywki w Europie. Badanie to obejmowało porównanie cen oraz ocenę aż 2545 atrakcji. Efektem tego przedsięwzięcia jest najnowszy raport "Theme Park Check Europe 2023". Energylandia uplasowała się wysoko w tym prestiżowym rankingu, uwzględniającym najlepsze parki rozrywki w Europie w 2023 roku. Zyskała miejsce w elitarnym gronie, znajdując się w TOP 4 najlepszych europejskich parków rozrywki. Ta wyjątkowa pozycja przyniosła dla Parku wiele innych prestiżowych wyróżnień, potwierdzając jego znaczenie jako atrakcji turystycznej na skalę europejską. Energylandia zajęła 1 miejsce
aż w trzech kategoriach na pięć możliwych:

  • Najwyżej oceniany Park Rozrywki w Europie,
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny,
  • Park Roller Coasterów nr 1 w Europie.

"Theme Park Check" to niezwykle popularny przegląd, który przyciąga uwagę zarówno mediów, jak i zwiedzających. Eksperci wzięli pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak stosunek jakości do ceny, oceny i recenzje, aktywność w mediach społecznościowych oraz atrakcje dla różnych grup wiekowych.
Dzięki temu możemy być pewni, że Energylandia oferuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich Gości.

Pierwsze miejsce w rankingu zajął niemiecki Europa Park. Tuż za nim uplasowały się Efteling i Disneyland. Energylandia to jedyny polski park rozrywki w zestawieniu.

Fot. Energylandia

Należy podkreślić, że Energylandia to nie tylko Park Rozrywki, ale także prawdziwe królestwo atrakcji. Na powierzchni aż 70 hektarów oferuje imponującą liczbę 123 różnorodnych atrakcji. Co więcej… spośród nich aż 25 jest dedykowanych najmłodszym gościom, już od 2 roku życia! Dla miłośników wodnej zabawy Energylandia przygotowała również Największy Odkryty Park Wodny w Polsce. Niezwykłe doznania i niezapomniane chwile czekają na wszystkich odwiedzających.

To kolejne wyróżnienie dla lubianego i cenionego przez gości parku rozrywki. W maju 2023 roku Energylandia Water Park zdobył pierwsze miejsce w rankingu portalu Interhome, stając się tym samym Najlepszym Parkiem Wodnym w Europie. Te wszystkie osiągnięcia i nagrody są zasługą nie tylko zaangażowania personelu i twórców Parku, ale przede wszystkim niesamowitych Gości, którzy odwiedzają Energylandię i wpływają na jej dynamiczny rozwój.

Podsumowując – zaznaczają przedstawiciele parku – Energylandia to miejsce pełne magii i przygód, które nie tylko cieszy się ogromnym uznaniem w Polsce, ale również zdobywa serca podróżujących z całej Europy. Znalezienie się w czołówce najlepszych parków rozrywki w Europie w 2023 roku potwierdza, że Energylandia jest prawdziwym liderem w branży, oferując niezapomniane doświadczenia dla wszystkich Gości.