Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Fałszywy policjant uchwycony na fotografii. Rozpoznajesz?

Autor: w dniu 2023-02-08

Śledczy ze Świętochłowic zajmują się sprawą fałszywego policjanta. Nieznane są szczegóły tej sprawy, ale wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to oszustwo utrwalono na nagraniu.

Świętochłowiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie oszustwa metodą "na policjanta". W toku przeprowadzonych czynności zabezpieczono materiał z nagraniem, na którym widoczny jest sprawca przestępstwa. Ofiara spotkała się z tym człowiekiem i straciła… 120 tysięcy złotych!

Fałszywy policjant poszukiwany przez służby

W związku z opisywanym oszustwem policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego człowieka. Jego wizerunek publikujemy poniżej:

Osoby mogące poznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr telefonu 47 8544 255, 47 8544 80,  47 8544 281 lub pod adresem e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl. Ci, którzy skontaktują się ze świętochłowicką komendą mają zapewnioną anonimowość.