Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Gdzie i kiedy odebrać pakiety startowe na 4. PKO Piekarski Półmaraton?

Autor: w dniu 2023-07-18

4. PKO Piekarski Półmaraton oraz Nocna ZaDyszka coraz bliżej. Chętni mogą jeszcze zakupić pakiety startowe, a gdzie można odebrać te już opłacone?
Zakończyły się zapisy internetowe na 4. PKO Piekarski Półmaraton oraz Nocną ZaDyszkę. Ci, którzy zdołali zgłosić swój udział w wyznaczonym czasie, będą mogli odbierać pakiety startowe w piątek w godz. 16.00 – 20.00 oraz w sobotę w godz. 12.00 – 20.00 na stadionie MOSIR Piekary Śląskie przy ulicy Olimpijskiej 3, ale ci, którzy nie zdołali dotąd dokonać zapisu, mają jeszcze szansę wystartować.
"Dla osób, które nie zdążyły zapisać się elektronicznie, organizatorzy przygotowali dodatkowych 35 pakietów startowych na Półmaraton oraz 25 pakietów startowych na Nocną Zadyszkę, które będzie można wykupić w dniach otwarcia biura zawodów, czyli w piątek lub sobotę" – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich
Po przekroczeniu limitu dostępnych pakietów nie będzie już żadnej możliwości zapisania się na zawody. Biuro zawodów w piątek umiejscowione będzie w budynku MOSIR Piekary Śląskie przy ul. Olimpijskiej 3, natomiast w sobotę będzie znajdować się na płycie głównej boiska MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 – wejście od strony restauracji Monte Carlo.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 32 768-10-10