Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kobieta weszła tuż przed nadjeżdżający tramwaj [WIDEO]

Autor: w dniu 2023-02-13

Na wysokości przystanku komunikacji miejskiej Chorzów AKS doszło do wypadku drogowego. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli monitoring. Mieszkanka Chorzowa weszła bezpośrednio pod jadący tramwaj.

Do wypadku doszło w miniony piątek około godziny 13:05 na torowisku w kierunku Katowic. 32-letnia mieszkanka Chorzowa szła z przystanku autobusowego Chorzów AKS w kierunku ul. Paderewskiego. Idąc wzdłuż torowiska, nagle skręciła w lewo, wchodząc bezpośrednio przed tramwaj linii 60. Została ranna i trafiła do szpitala z urazem głowy. Okoliczności zdarzenia widać na materiale wideo.

Kobieta weszła przed jadący tramwaj

Na nagraniu z monitoringu widać, że kobieta weszła bezpośrednio przed jadący tramwaj. Nie zachowała ostrożności i nie rozglądała się wokół. W ręku miała telefon, a w uszach słuchawki.

Nie tylko ona ucierpiała. Kiedy motorniczy był zmuszony do awaryjnego zatrzymania tramwaju, przewróciła się inna kobieta. 75-letnia mieszkanka Chorzowa. Doznała urazu kręgosłupa i nogi. Również została przewieziona do szpitala.

Policja kolejny raz apeluje o rozsądek na drodze.